Merhaba Ziyaretçi , henüz üye değilseniz üye olunuz.

Kullanıcı Adı veya E-Mail :  
Kullanıcı Şifresi :  
 

Ganyanx | At Yarışı, Altılı Ganyan Tahmin ve Tüyo Sitesi, Türkiye'nin En İyi At Yarışı, Tüyo ve İstatistik Sitesi - Altılı Ganyan , Altılı Sonucu , Altılı tüyo , Yarış Sonucu , Puanlı Bülten , bomba tahminler , altılı yorumu , süpriz atlar , ganyancı , jokey , apranti , tjk

bu yazi 379 kez okundu | 21-4-2013 tarihinde eklendi

İstanbul 'da 63 atın katılacağı ve iki maiden yarışın olduğu bir programla birlikteyiz. Programda dikkat edeceğimiz önemli ayrıntıların başında uzun süredir start almayan sfkanların bugün start almaları olacak. Kurtel Ekürisi 'nin safkanları Halis KARATAŞ ile, Gülerce Ekürisi 'nin safkanları ise Selim KAYA ile piste çıkıyor.


1.AYAK: YİĞİTASLAN(6) İstanbul'a gelince kazanabilir. Burada öncelikle şans veriyorum. AKANTAY(1) ve ÖZGÜNSOYLUM(4) iyi binicileri ile şanslı olacak diğer isimlerdir. YOLBULAN(7) ve DEVKAYA(2) geniş oynayan arkadaşlara önereceğim isimlerdir.


2.AYAK: Adilcevaz, Canvent, Demirkral, Satıroğlu, Allalem ve Dağların Kızı uzun süredir start almayan isimler. Bu isimler kaliteleri, iyi binicileri ve tecrübeleri ile rakiplerinden farklı duruyor.
bu yazi 290 kez okundu | 16-1-2013 tarihinde eklendi

İZMİR ALTILI KUPONUM


1.AYAK. 2-7

-

2.AYAK. 2-3-5-8

-

3.AYAK. 2 ASPURCE

İlk yarış derecesi tatminkar olan safkan geliştirdiği formuyla, yatkın olduğu pistte rakiplerini mağlup ederek maidendan çıkacağını düşünüyorum.

-

4.AYAK. 1-3

-
5.AYAK.
2-3-4-5-8

-

6.AYAK. 2-5-6-8

-

Tutar:  16 TL
bu yazi 238 kez okundu | 18-11-2012 tarihinde eklendi
izmir altılı tahmin,Aspurce,Zengin Kız,Selim KAYA,Halis KARATAŞ,Nuri ŞÖLEN

1.AYAK: Form durumları çok iyi olan ATAKANBEY(5) ve GALACTIVA(7) burada öncelikle şans vereceğim isimlerdir. İyi binicileri ile de rakiplerinin bir adım önündeler. SOUND OF STORM(1) ve DESERT WIND(2) diğer şans vereceğim isimlerdir. 


2.AYAK: Son yarışında beklenen performansı sergilemesine rağmen iyi bir derece alamayan RAMBOKAYA(12) öncelikle önereceğim isim olacaktır. İyi form durumu ile KİBAR(1) diğer avantajlı isimdir. İNGEÖLLÜ(4) ve DOĞU KIZI(7) diğer şans vereceğim isimlerdir. 


3.AYAK: İlk yarışında 5.35 ganyan ile koşup 3. olan ASPURCE(2) bugün maidena veda edecektir. İlk startında binicisinin ufak hatasından dolayı 3. oldu. Şimdi ise sadece dişilere ait bir yarış olması kendisi için iyi sayılır. Nuri ŞÖLEN bugün hata yapmayacaktır ve Bosporus tayını maidendan çıkaratacaktır.


4.AYAK: KV8 ve dişi ve erkek taylara ait bir yarış koşulacak. Zengi Kız, Alganbey ve Lale Kızım üçlüsünden biri bu yarışı kazanacakır. Bu 3 isim de bu pistte tecrüberi. Ancak form durumu itibari ile Zegin Kız biraz daha avantajlı konumda. Alganbey ve Zengin Kız İstanbul 'dan geliyor ve Selim Kaya ve Halis KARATAŞ mücadelesi olacak gibi. Bu iki ismin eksik koşması durumunda da Lale Kızım fotoya uzanır. Zengin Kız son iki yarışında da sadece dişi rakiplerini geçti ve şimdi erkek rakipleri arasında etkilenebilir diye düşenebilirsiniz. Yeteneği ve kalitesi farklı olan tay Zengin Kız erkek rakiplerini de daha önce geçi. Ben burada ZENGİN KIZ(2) 'ın tüm rakiplerinden daha iyi durumda olmasından dolayı yine kazanacağını düşünüyorum.5.AYAK: GOLD ANGEL(7) daha önce aynı binicisi ile 2000 kumda burada kazandı. Bugün de şartları uygun ve muhakkak etkili olacaktır. İlk isim olarak öneriyorum. LIFES LONG FOR RUN(2), ONURLU(4) ve BRAVE GREY(5) Gold Angel 'ın yanına ekleyeceğim isimler olacaktır. Form durumları ile burada ihmal edilmemesi gereken isimlerdir. Bu isimler bu yarış için bana göre yeterli olacaktır. 6.AYAK: KAYA PINARLI(7), GELİNAĞAM(14), HİSARPINAR(3), BAYKUT(5), YAVUZŞAH(6) ve SENNU(8) burada sırası ile şans vereceğim isimlerdir. ALTILIM

1.AYAK. 5,7,1,2

-

2.AYAK. 12,1,4,7

-

3.AYAK. 2 Aspurce

-

4.AYAK. 2 Zengin Kız

-
5.AYAK.
7,2,4,5

-

6.AYAK. 7,14,3,5,6,8

-

Tutar:  19,2 TL


ŞANS DAİMA YANIMIZDA OLSUN.

bu yazi 289 kez okundu | 18-11-2012 tarihinde eklendi
Cumartesi Ankara hipodromunda yarışlar nefes kesti. Yarışseverler çok keyifli yarışlar seyrettiler.

Beklenildiği gibi Gelibolu, Onurkaan ve Pan River güne damgasını vurdular.


Cumhuriyetimizin 87. yılını kutladığımız bu sene Cumhuriyet Kupasını Cüneyt ÇALICIOĞLU 'nun sahibi olduğu Gelibolu Selim KAYA ile kazanma başarısı gösterdi. 30 yıllık atçılık kariyerinde en büyük başarını gerçekleştiren at sahibi Selim KAYA 'nın da mükemmel bir yarış çıkarttığını söyledi. Yarışta iyi koşması beklenen Hayatım 'da Gelibolu 'nun arkasından yarışı 2. tamamladı. Besleney 3. olurken geçen senenin galibi Özhaber de yarışı 4. tamamladı. 1600 çim pistte bitiriş derecesi 1.50.55 oldu. Yarışta şampiyon Turbo ve Kafkaslı çok kötü koştular ve herhangi bir varlık gösteremediler.

2400 metre çim pistteki Cumhurbaşkanlığı Kupası 'nda ise zafer yine
Selim KAYA 'nın bindiği Nevzat SEYOK 'un sahibi olduğu Pan River 'ın oldu. Geçen sene bu yarışta 2. kalmıştı. Tedavisinin ardından 21 gün önce pistlere dönüp yarış kazanan Pan River bugün için iyi koşacağının ve formda olduğunun sinyallerini vermişti. Beklenildiği gibi de yarışı kazanma başarısı gösterdi. 2400 çim pistte 2.38.25 'lik derece gerçekleştiren Pan River 'ın arkasında Roman Empire 2. oldu. Zambezi 3. olurken Öz Salvador ise yarışı 4. tamamladı. İyi koşması beklenen Miramis, Hakkar ve Inspector yarışta herhangi bir varlık gösteremediler.

Cumhuriyet Kupası 'nda mücadele veremeyen
Seyfi Altın 'ın sahibi olduğu Onurkaan Necip Fazıl Kısakürek adına düzenlenen yarışı kazanarak üst üste 7. birinciliğini aldı ve güzel performansını devam ettirdi. 1600 çim pistte 1.51.50 'lik derece gerçekleştiren Müslüm ÇELİK ve Onurkaan 'ın arkasında Özfidan 2. olurken, Gökçedil ve Zaralı Sultan 'da tabelanın diğer sıralarını tamamladılar.


bu yazi 1627 kez okundu | 31-10-2010 tarihinde eklendi
Daha doğrusu Selim Kaya ve Halis Karataş mücadelesi demek daha doğru. Yarışseverlerin en çok güvendiği iki isim. Sürekli rakipler ve birbirlerini geçmeyi her zaman isteyen iki usta jokeyimizdir. Son günlerdeki en ciddi mücadeleye sahne oldular.Yazının devamımda Selim Kaya ve Halis Karataş 'ın mücadelesine bakabilirsiniz.

bu yazi 806 kez okundu | 11-10-2010 tarihinde eklendi