Merhaba Ziyaretçi , henüz üye değilseniz üye olunuz.

Kullanıcı Adı veya E-Mail :  
Kullanıcı Şifresi :  
 

Ganyanx | At Yarışı, Altılı Ganyan Tahmin ve Tüyo Sitesi, Türkiye'nin En İyi At Yarışı, Tüyo ve İstatistik Sitesi - Altılı Ganyan , Altılı Sonucu , Altılı tüyo , Yarış Sonucu , Puanlı Bülten , bomba tahminler , altılı yorumu , süpriz atlar , ganyancı , jokey , apranti , tjk

Herkese sevgiler, Sevgili nuhbabayla aynı bankolara sahip olduğumuz için bugün İstanbul programına tahmin vermeyeceğim.4.Ayaktaki ALTINYILDIZ uygun grubunu bulmuş ve hafif kilosuyla çok ön planda ve rahat bir yarış kazanacaktır.5.Ayaktaki PAN AMORE zor grupta yakın 5.lik yaptı ve klas safkanlardan sonra Ş5 yarışta çok etkili olması doğal olacaktır.Dışardan gelip bu atları geçmesi gerekir.Bankolara güvenip kendi tuttuğunuz atları da ihmal etmeyerek nuhbaba nın kurgusundan faydalanmalısınız.Akşam Adana programın için sürpriz bir kurguyla görüşmek dileğiyle , hepinize bol kazançlı günler.

Prof@ganyanx.com
bu yazi 245 kez okundu | 19-12-2012 tarihinde eklendi
bu yazi 27 kez okundu | 20-10-2012 tarihinde eklendi
Etiketler:
Türk yarışçılık tarihine damga vuran ender safkanlardan biri olan SABIRLI yakın bir zamanda jubile yapıp yarış hayatını noktalamıştı.Daha sonra TJK bünyesinde aygır olarak Türk Yarışçılığa hizmet etmeye devam ediyordu. Jübilesinde her at sahibini kıskandıracak şekilde sevgi gösterisinde bulunulmuştu bu ender safkana. İngiliz atları içinde ülkemizi yurt dışında temsil etme başarısı da göstermişti. Döneminde  Sabırlı-Ribella müdadeleleri hala akıllarda. Yarış hayatının son yarışıise Enternasyonel Topkapı koşusu olmuştu. Yarış hayatında toplam 51 kezstart alan safkan sadece 3 kez tabela dışında yarışı tamamladı. Aygır olarak bu başarısını devam ettirecekti. Ancak talihsiz bir kaza sonucu safkan vefat etti. At sahibine toplam 4 Milyon TL üzerinde biz kazanç sağladı. 2006 yılında da Birleşik Arap Emirlikleri 'nin Dubai şehrinde yani yarışçılığın merkezinde festivale katıldı. O yıl 2 yarış koştu ve ülkemizi başarılı bir şekilde temsil etti ve bir yarış kazanma başarısı gösterdi. 1200 metre de 1,08,97 lik derecesi ile hala rekoru elinde  bulunduruyor. 51 yarışta 26 adet birincilik elde edilmesi çok zor bir performansıdı. Sabırlı bunu gerçekleştirebilen çok yetenekli bir safkanımızdı. Bu 26 yarışın 22 'si GR yarış olmuştu. Sabırlı jübilesinde ise çok farklı bir binicisi ile koştu. Sabırlı ile son koşan jokeyimiz ise ilk kez binen Akın Sözen oldu. Her at sahibinin rüyalarını süsleyen başarıları elde etti.
TÜRKİYE 'DE DOĞMUŞ EN BAŞARILI İNGİLİZ SAFKANIMIZ SABIRLI'NIN İLGİLİLERİNİN ÜZÜNTÜSÜNÜ PAYLAŞIYORUZ.

bu yazi 772 kez okundu | 18-9-2010 tarihinde eklendi
Etiketler: